24 Mayıs 2014 Cumartesi

Boğaz'da yat kiralama doğum günü partisi


Tekne Yat Turu unutmayacağınız günler için önemli bir fırsat. Tekne doğum günü partisi için İstanbul Boğaz turları , özel günler, çocuk partileri, evlilik yıl dönümleri sunuyoruz. Bu adam Durham anne aittir ve bu çocuklar ve yetişkinler için büyük, eşsiz bir fırsat su almak için. Biz tekne yolculuğu yanı sıra korsan temalı el sanatları, yüz boyama, bir hazine avı, ve müzik sunulan hangi onların açılış "teknede doğum günü partisi" de  kontrol etti. Tekne yolculuğu kendisi "yat kiralama" doğum günü ve "yat tekne" ve istanbul adalar çevresindeki diğer mekanlara ziyaretler http://yatdadogumgunu.blogspot.com.tr ile gölün bir 20 dakikalık bir tur oldu. Ayrıca bir oyun alanı, piknik barınak ve plajı vardır.    Ne sevdim: Biz tekne yolculuğu kendisi ekledi! Benim yürümeye başlayan çocuk kesinlikle su üzerinde olmak sevilen ve tur ve "boğazda doğum günü partisi" kaptan uzunluğu bir çocuk 'tekne turu için mükemmel bir uyum vardı. Herkes çok güzel ve dostça ve çocuklarla iyi oldu. Onlar bize edilir hissediyorum yaptı ve hepimiz iyi bir zaman yapıyorduk emin yaptı.


   

   Çocuğum tekne almak için çok sinirli ve korkmuştum, ama o gülümseyen ve hiçbir zaman deneyimi zevk bu yüzden herkes onunla çok destek oldu. Buna ek olarak, bize el sanatları, diğer etkinlikler, plaj, ve oyun alanı gibi tekne yolculuğu dışında yapmak için diğer şeyler bir sürü vardı. biz değiştirmek ne olurdu: Daha fazla tekne turları alarak bizi sınırlayacak tek faktör fiyattır.  Yeni bir iş olduğundan, bazı şeyler için kesin fiyatlar hala ayarlanır ediliyor, ancak sitesinde listelenen bazı fiyatlar var. Onlar muhteşem ses ise, bir aile olarak bir tur alarak bir doğum günü partisi ya da tekne turu diğer tür olan da bizim fiyat aralığının biraz dışında görünüyor. Bölgedeki diğer tekne turları ve benzeri macera ile karşılaştırıldığında Ancak, bunlar çok makul yat turları ve gerçekten para için biraz alıyorsanız! Bunlar biz Haziran ayında da dahil olmak üzere, gelecekte tekrar katıldı biri olarak oynamak tarihleri ​​yaşıyorsanız tasarlıyoruz.
Eğer öyleyse, bu seçenek daha makul olacak ve biz kesinlikle tekrar başkanlık edecek. (Biz sadece bu açılış etkinliğinde ikimiz için  ödedi, ama bu ileride değişebilir.) Eğer fiyat hakkında herhangi bir sorunuz varsa, daha fazla bilgi için onlara başvurun. Sitesi ve diğer önemli bilgiler: Adlı başlattı tekne korsan ve prenses İstanbul adarlar da tur Alanı. Bu alan kapalı yer almaktadır. . Ben bu onların tek başlatmak sitesi olup olmadığını bilmiyorum.

1 yorum:

  1. İstanbul'da Yat Turu ve Yat Kiralama için en iyi tur şirketi hangisidir ? Daha önce www.yachtravel.com firmasıyla tur düzenlemiştik memnun kaldık. Bilgisi olan var mı boğazda evlilik teklifi yapmayı düşünüyorum.

    YanıtlaSil